Jdi na obsah Jdi na menu
 


Real Madrid čeká na Ronaldovo vyjádření

21. 6. 2008

O Cristianu Ronaldovi se hodně psalo, hodně se o něm píše a hodně se o něm psát také bude. Po skončení evropského šampionátu bude tím hlavním tématem možný přestup portugalského záložníka z Manchesteru United do Realu Madrid. Španělský velkoklub v tuto chvíli čeká na Ronaldův signál...

"Čekáme na to, až se Ronaldo k celé věci vyjádří a jakmile řekne, že chce hrát za Real Madrid, začnou jednání mezi oběma kluby. Pokud to bude možné, rádi bychom se dohodli s Manchesterem United. Bude samozřejmě záležet na tom, zda ho bude chtít prodat a případně za jakou sumu," prohlásil generální ředitel Realu Miguel Angel Arroyo.

Evropská média o Ronaldovi poslední dobou hodně spekulují a sám hráč přilil olej do ohně svým prohlášením, podle něhož by si jednou rád zahrál za Real Madrid. Ronaldo by se podle některých deníků měl do Španělska stěhovat již letos v létě a pokud se tak opravdu stane, bude jednou z mála nových tváří v kabině Bílého baletu.

"Bude záležet na tom, co se stane na Euru. Je zde hodně spekulací, ale to je normální. Již jednou jsem řekl, že přivedeme jenom několik posil," naznačil trenér Bernd Schuster.

 

Náhledy fotografií ze složky Ronaldo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář